Ogłoszenie


#1 2014-04-28 15:06:44

Kacpex5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 20
Punktów :   

CorbinPL

Witaj corbin,
znowu jak zwykle sa z toba problemy .
I teraz sie wyspowiadam ze wszystkiego nie ujdzie ci to plazem.
Wiem ze pewnie nie bedzie to nawet rozpatrzone ale okej.
Niby "Moderator" nie umie dawac bana. Dal mi bana za przeklinanie i niby za "obrazanie moderatora".
Owszem do przeklinania jak zwykle sie przyznaje, ale moim zdaniem te przeklenstwa powinny byc z regulaminu wycofane, to juz swiadzczy o czyjejs intelgiencji co kogo obchodzi czy ktos przeklina?. Ale dobra nie pisze tu o regulaminie.
Tak jak wyzej napisalem przyznaje sie do przeklinania, ale co do obrazy to nie.
Zacza do mnie pyskowac corbin napisal Cyt. "Masz cos jeszcze do powiedzenia?!" Odp. "Tak" "On na to ; no to slucham" Odp. I odpisalem nie mow slucham bo cie wyrucham, gracz a raczej pseudo moderator pownien byc moim zdaniem ukarany za swoje czyny nie umie banowac a jak juz zbanuje to banuje na czas ktory sobie ubzdura. Nie jestem pewnien czy to on ale tez dochodzily mnie sluchy ze zalewa lawa dzialki, nie moja ale mojego kolegi o nicku Spawacz i jeszcze komus przypadkowemu z servera aktualnie nicku nie pamietam. Mod corbin powinien zostac ukarany gdyz sobie nie radzi ze swoimi obowiazkami. Trzeba go pierw nauczyc jak sie poslugiwac komendami np. /ban lub /tempban. A wszegulnosci z vanishem i lawa.! Prosze o rozpatrzenie mojej skargi gdyz to nie jest tolerancyjne jak on sie zachowuje. Rozdawane itemy przez niego ma wiele graczy, zaszybko mu enter zaufales zeby dawac opa. Dostalem od niego eq full enchant,miecz,exp itp. Oczywiscie tez to moge udowodnic nie bede teraz pisac jak bo zatrze slady na siebie. Wiec dzieki z gory i pozdrawiam!. Kacpex5

Offline

 

#2 2014-04-28 15:49:38

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: CorbinPL

Zaraz padne... Przekleństwa świadczą o czyjejś inteligencji ? Chyba, o tym, że owa osoba chcę się popisać przed innymi, że zna takie słowa.
Ja Ci zadałem pytanie "Masz coś jeszcze do powiedzenia ?", ponieważ ty nie pierwszy raz obrażasz graczy i przeklinasz. Zawsze gdy wchodzę na serwer to są przekleństwa.
Ja nie zalewałem lawą działek... Chyba, że ktoś mnie poprosił to im lałem lawę...
Ty jesteś jakiś nierozgarnięty. Najpierw obrażasz, a potem błagasz mnie na skype, żebym Cię odbanował. Ty po prostu zazdrościsz, że to ty nie dostałeś moderatora. Powiem jeszcze, że to ty mnie wczoraj błagałeś, żebym napisał Enterowi, żeby dał Ci budowniczego, bo wiedziałeś, że Cię nie posucha. Zacząłeś mnie wyzwać "pseudo admin".
Nie dałem Ci, żadnego eq full enchant tylko dałem CI kamienny miecz ostrość V i odrzut 2 fire espect 2 grabież 3.
Jaki ty jesteś analfabeta. Najpierw mówisz, że jestem najlepszym moderatorem, a potem jak Cię zbanuje to piszesz skargi.
No, ale jak wczoraj prosiłeś mnie, żebym powiedział Enterowi, żeby dał ci budowniczego to mnie rozwaliło.
Właśnie dobrze by było jakby enter mi zaufał, bo każdy na serwerze mi ufa.
A na Ciebie słyszę same skargi. Mówią, że bluźnisz, obrażasz...

Mam świadka Hazard może to potwierdzić, a i mam jeszcze ss rozmowy na skype i na serwerze, jeśli będzie potrzeba to je wstawie.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#3 2014-04-28 16:48:15

Kacpex5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: CorbinPL

I kto tu kogo wyzywa? Ty mnie wlasnie wyzywasz. Graczy ja nie wyzywam, i sam osobiscie przyznaje sie do tego ze przeklinalem, i zacznijmy od tego ze to ne oppiski jak ty sie popisujesz ze masz opa, tylko to odruchowo... i nic sie nie blagalem tylko mowilem ci zebys dal slusznego bana a nie perma... normalnie 2 crafcik banuje np za to ze go ktos zabil permem.... ja rowniez mam swiadkow jak zalewasz dzialki bo co same sie wylala lava ?!. Nie mam zamiaru sie z toba kucic za nic, poprostu chce aby ban byl sprawdiedliwy a nie banowanie perem. Poczytaj na kazdym lepszym forum to zobaczysz czy za przeklinanie jest perm. A ze pisze takie cos tpy "ze jestes poczatkujacym modem" to jest akorat pwada, bo kto lepszy jakis mod z opem, rozdaje itemy full enchant ? Lub miecz na wszystkie enchanty?!. No sorry bardzo... i banuje za zawsze za przeklinanie.. Ja nie napisalem tu aby sie tlumaczyc tylko po to aby dostac sprawiedliwego bana i na okreslony czas a nie perm.

Offline

 

#4 2014-04-28 16:53:17

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: CorbinPL

Zbanowałem Cię za to, że mnie zabiłeś ? Serio  ? Enter może sprawdzić logi i udowodnić, że kłamiesz. Już chyba lepiej się przyznać Kacpex i dostać unbana...


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#5 2014-04-28 16:58:53

Kacpex5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: CorbinPL

Nie nie nie o to chodzi.... Mowie ze crafcik banowal permametnie jak ktos go zabil.

Offline

 

#6 2014-04-28 17:49:10

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: CorbinPL

Ale ty mnie nie zabiles.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#7 2014-04-28 18:20:51

Kacpex5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: CorbinPL

Wiem... Ale ogolnie mowiac przyznaje sie do swojej winy i ponosze odpowiedzialnosc za to co zrobilem, po grubszych przemysleniach czuje sie winny, gdyz nie bylo by milo gdyby ktos pisal do mnie ze mnie wyrucha lub tym podobne. I sam bym za to zbanowal do wszystkie czuje sie winny przeklinalem i "wyzywalem" corbina. Biore wszystko na siebie, sorry za zaistniale problemy.

Offline

 

#8 2014-04-28 18:22:22

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: CorbinPL

Dobra unbana dostaniesz , ale jak zobacze to znowu ... to wiesz co cie czeka.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#9 2014-04-28 21:10:03

 ENTER99

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 116
Punktów :   

Re: CorbinPL

Kacpex5 napisz więcej o itemach rozdawanych przez CorbinPL.

PS: Ja mam już pewne podejrzenia wobec Corbin'a muszę tylko sprawdzić z jakiego wcześniej IP korzystał jego komputer.

Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawnicy.pun.pl www.zuzelhax.pun.pl www.regesta.pun.pl www.superjunior.pun.pl www.indicafans.pun.pl