Ogłoszenie


#31 2014-04-23 20:53:20

Kacpex5

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-14
Posty: 20
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Enter? moze po tygodniu odpowiesz na moje podanie!?.... Olewasz to sobie, napisz ze nie nie przyjme cb bo cos...a nie olewasz i nic nie napiszesz a ludzie sie pytaja...

Offline

 

#32 2014-04-23 20:55:37

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

O boże. Już są 3 strony w rekrutacji, a większość to jest "Nabijanie Postów"-.-


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#33 2014-04-24 08:49:31

 ENTER99

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 116
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Dokładnie same super podania a jak komuś dam moda to nawet zbanować nie potrafi

CorbinPL dzisiaj dam ci moda na okres próbny

Offline

 

#34 2014-04-24 12:20:12

Rainek243

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Cześć !!!
    Imię: Krzysztof
    Wiek: 15
    Nick: Rainek243
    Doświadczenie: Gram w minecrafta już 5 lat.Byłem tutaj HeadAdminem,myśle że mnie pamiętasz
    Zapłata: Uzgodnimy na PW
    Opinia Serwera:Super serwer,trzyma się już bardzo długo

Offline

 

#35 2014-04-24 13:41:40

DJMiki13

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Witam, ja ogarniam komendy więc możesz mne jeszcze raz mnie spytać komedy. Jeśli nie bende znał to mi możesz nie dać odpisz na pw.

Offline

 

#36 2014-04-24 14:25:27

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

DJMIKI13, ty nic nie rozumiesz ?  Skończył Ci się okres testowy, więc już nie masz moda... Nie wykazałeś się to, narka.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#37 2014-04-24 18:20:23

Hazard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Witaj.
Nazywam się Kamil
Mój nick na waszym serwerze to - Hazard
Mam 15 lat
20.01.1999r.

Moja przygoda z minecraftem nie trwa długo.. Tak na prawdę zacząłem z nim w tym roku w styczniu.
Na wasz serwer wchodze codziennie i znam jego zasady/regulamin.
Komendy również znam.
Nigdy wcześniej nie byłem moderatorem a chętnie bym spróbował nim być chociaż nawet i na okres próbny.
Na serwerze CzarnaCraft gram od miesiąca i bardzo mi się na nim podoba bo mimo szukania wielu innych serwerów (przez zachowanie nie których osób) Nie umiem znaleźć tak dobrego serwera jakim jest ten.
Mam nadzieje że rozważysz decyzję o dania mi funkcji bycia Moderatorem.
Na serwerze jestem tak jak mówiłem codziennie więc myślę że jakoś się złapiemy ;)

Offline

 

#38 2014-04-24 18:25:39

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Hazard, podanie ładne, ale zdenerwowało mnie to, że dopiero się zarejestrowałeś -.-
Ja osobiście nie lubię takich ludzi, którzy pisząc podanie mają 1 post.
Pomyśl sobie, jakiś użytkownik jest zarejestrowany na forum kilka lat i ma 154 posty. Pisze podanie na moderatora, a podanie zostaje przyjęte.
Później na forum się rejestruje jakiś gracz. Napisał podanie i ma 1 post na forum. Podanie zostaje przyjęte, ale jaką satysfakcje ma ten co jest na forum kilka lat ?
Gracz, który się dopiero zarejestrował też ma moderatora, a to jest w pewnym sensie obraza pierwszego użytkownika, bo on się tak starał, a tu wbija na forum nowy użytkownik pisze podanie i dostaje moderatora -.-
Oczywiście to jest przykład na zmyślonych teoriach. No, ale to jest nie uczciwe.
Decyzja należy do entera.

Ostatnio edytowany przez CorbinPL (2014-04-24 18:36:19)


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#39 2014-04-24 18:56:20

Hazard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Tak szczerze dużo masz w tym racji i rozumiem to. Jednakże decyzja nie jest moja czy Dostane Moda czy nie.
Napisałem bo myślę że mógłbym się przydać na tym serwerze jako moderator szczególnie że wchodze tam często.
Z tego co czytałem dostajesz na okres próbny moderatora.. Według mnie to dobra decyzja ze strony Entera bo jesteś na tym serwerze bardzo często i nie łamiesz na nim regulaminu,starasz sie pomóc graczą jeśli czegoś potrzebują. Więcej takich graczy !
Ale wracając do tego to tak jak mówiłem to nie jest moja decyzja.. Nikt mi nie odpowiedział ani nie dał Moderatora. Równie dobrze Enter może mi za minute napisać 'Przepraszam nie dostaniesz moderatora' i tyle. Więc jeszcze nie wybiegajmy w przyszłość

Offline

 

#40 2014-04-24 19:12:44

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Hazardzie, nie nabijamy sobie postów. To jest dział "Rekrutacja na moderatora" i tutaj użytkownicy piszą podania o rangę moderator, a my tu śmiecimy jakimiś długimi postami.
Powiem tyle. Nie wiem jaka będzie decyzja enter'a, ponieważ ona nie zależy ode mnie. Ja jestem tylko moderatorem (okres próbny). Chociaż nie dostałem jeszcze tej rangi, bo gdy ja wejdę na serwer to enter wychodzi. Nie wiem czemu. To chyba jakiś zbieg okoliczności. Hazard, ja nie wiem czy się nadajesz na stanowisko moderatora, ponieważ nie znam Cię zbyt dobrze, ale w podaniu napisałeś, że masz 15 lat. Nie będę się z  tobą kłócił o to, ale ty nie chodzisz do szkoły ? Jak byłem chory i nie poszedłem do pracy to ty byłeś na serwerze :O
Proszę Cię przyznaj się powiedz prawdę ile masz lat, bo nie chcę wywołać kłótni, ale przyznaj się, bo tylko prawdomówni zasługują na tą rangę.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

#41 2014-04-24 19:20:00

Hazard

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 5
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Jeśli napiszesz jak mógłbym to udowodnić to udowodnie
Byłem na serwerze ponieważ trzecie klasy gimnazjum piszą testy przynajmniej woj. Mazowieckie. Jak pisałem mam 15 lat (2Klasa gimnazjum) Wieku swojego się nie wstydze bo to czy ktoś urodził się wcześniej czy później nie ma znaczenia. Ważny jest według mnie stan umysłu. Tak mam 15 lat urodziłem się 20 stycznia 1999 roku.

Offline

 

#42 2014-04-24 19:24:42

CorbinPL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-04-20
Posty: 44
Punktów :   

Re: Rekrutacja na moderatora !

Dobra nie spamujemy już, ale czy ja się pytam czy się wstydzisz ?
Wiem, że chodzi o stan umysłu, ale niektórzy w ogóle nie myślą.
Ja na przykład mam 21 lat i mój kolega nie zna zasad ortografii.
Ja go nie odrzucam, ponieważ on jest zabawy, nie obchodzi mnie, że nie zna ortografii, ale jest spoczko.
P.s: Taki przykładzik :d
DOBRA NIE SPAMUJMY.


Jesteśmy Zajebiści !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.aspect.pun.pl www.speedwaymanager.pun.pl www.kgfantasy.pun.pl www.klandarksouls.pun.pl www.h2osok.pun.pl