Ogłoszenie


#1 2014-04-21 11:26:55

 adion30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 9
Punktów :   

Moje pytania i prośby

Nie zamierzam tworzyć nowych wątków dla każdego pytania i prośby(które kieruje do admina)  więc zamieszcze je tutaj w punktach:
1. Czy mogę prosić o listę pluginów na serwerze(nie wszyscy wiedzą o sprzedawaniu przedmiotów)?
2. Czy jest/będzie sklep taki jaki był na miejscu spleefa i czy może zostać powiększony?
2.b Czy będzie można stworzyć swój sklep?
3. Czy można sprawdzić na którym warpie jest gracz(niektórzy kłamią mówiąc,że są na działkach )?
4. Czy można przenieść działkę np. na miejsce nieaktywnego gracza?
5. Czy można wprowadzić handel z NPC na spawnie lub działkach(oczywiście dobrze zabezpieczonych)?
6. Czy i gdzie można zbudować siedzibę gildii,która nie zostanie zniszczona przez teleportującego się admina i moderatora z komendą /fly?
7. Dlaczego Globus123 został headadminem?
8. Co można zrobić,żeby zachęcić graczy do korzystania z forum(myślałem o nagrodach/karach)?

Z góry przepraszam jeśli pytania są niewygodne,ale jako gracz mam prawo znać odpowiedzi

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2014-04-21 12:24:18

 ENTER99

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-15
Posty: 116
Punktów :   

Re: Moje pytania i prośby

1. Lista pluginów na naszym serwerze jest tajna ponieważ posiadamy własne skrypty
2. Nie
2b. Nie
3. Nie ma możliwości sprawdzenia na jakim warpie znajduję się gracz (nie warto wierzyć nikomu)
4. Przenosić działkę może tylko administrator
5. Nie
6. Siedzibę gildi wybierajcie gdzie chcecie, na pewno nie będzie takiej sytuacji aby moderator lub admin rozwalił gidię.
7. Globus123 był tutaj HeadAdminem od początku tego serwera, potem kupił Mvip'a ale może wkrótce wróci do rangi HeadAdmin
8. Link do forum jest podany na serwerze jeżeli ktoś chce, to może pisać i dopytywać się o różne sprawy. Nie myślałem o żadnych nagrodach ani karach za korzystanie z naszego forum.

Pozdrawiam

Offline

 

#3 2014-04-21 17:32:25

 adion30

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 9
Punktów :   

Re: Moje pytania i prośby

Ok,był adminem od samego początku,ale dlaczego? Współtworzy serwer? Jak na razie lata na pvp,nie wiem co pożytecznego wnosi/wniósł aby mógł się nim nazwać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wojownicypiekiell.pun.pl www.inuma.pun.pl www.nbd.pun.pl www.aspect.pun.pl www.pokemon-green.pun.pl